Menu

Meie tegemised 2020-21 õppeaastal

DETSEMBER 2020

Jõulukuule kohaselt kaunistati detsembris pühadeks kõik rühmaruumid, valmistati PIPARKOOKE ja jõulukaarte. Palju elevust tekitab iga-aastane vahva JÕULUVANA postkasti avamine. Jõuluvana pidas meeles kõiki meie suuri ja väikseid. Mitme rühma lapsed said osa vahvast PÄKAPIKU LATERNARETKEST Jõulumäel. KUUSED tõid jõululõhna ja rõõmu lasteaia tubadesse. Lepatriinude rühma lapsed ehtisid metsloomade rõõmustamiseks jõulupuuks ka ühe metsakuuse. Pedagoogid pidasid pühadevahelistel tööpäevadel maha 3-päevase asjaliku arendusseminari.

NOVEMBER 2020

Aasta pimedaim kuu algas HINGEDEPÄEVAGA, mil kõneldi teisele poole selle maailma piire rännanud lähedastest ning käidi õppekäigul kalmistule. ISADEGA koos seekord pidu pidada ei saanud, aga kingitused said meisterdatud kõikidele isadele. MARDIPÄEVAL olid omal moel kostümeeritud kõik suured ja väikesed. Erilise olukorra tõttu topelt-maskides suured mardid käisid kimbutamas ka vallamaja rahvast, ikka headel eesmärkidel. Kõige suuremad lapsed, Mesimummid, pühendasid oma aega “LUGEMISISU” vahvale programmile.

OKTOOBER 2020

Oktoober on Uulu Lasteaia SÜNNIPÄEVAKUU. Iga rühm pidas maha vahva sünnipäevatralli, lasteaed sai 16-aastaseks. Kollaste lehtede aega mahtus mitmeid LOODUSMATKU, lindude jälgimist, taimede uurimist, lehtede riisumist ning meisterdamist looduslikest materjalidest. Kaks vanemat rühma kogusid kultuurielamusi Pärnu Kontserdimajas LASTEETENDUSEL “Vahtramäe Emil”. Eraldi võeti ette tutvumine erinevate AMETITEGA. Oma käsi pandi külge koristustöödes, uudistamas käidi pesuruumis, jõusaalis, raamatukogus.

SEPTEMBER 2020

Septembris võtsid rühmad ette mitmeid ÕPPEKÄIKE loodusesse, korjati MARJU JA SEENI, uuriti puid ja põõsaid. Mesimummide rühma lapsed said PÄÄSTEAMETI töötajate abiga TULEST TARGEMAKS. Lepatriinud õppisid muuhulgas PRÜGI SOTREERIMIST. Jaanimardikad käisid tutvumas KODU- JA LEMMIKLOOMADEGA. Liblikad uurisid PUU- JA KÖÖGUVILJU. Väiksed Sipelgad kohanesid lasteaia ja õpetajatega.

Õppeaasta alguses toimusid ka personali ja lastevanemate koosolekud.

AUGUST 2020

Suvepuhkused on lõppemas ning ootame lapsi taas lasteaeda. Augusti esimeses pooles on avatud olnud 2 liitrühma. Tegutsetud on Lepatriinude ja Mesimummide rühmaruumides.

Uus, 2020-21, õppeaasta algab 01.septembril 2020.